Rab Muztag jacket dámský, 285g

23.11.2015
5 880.00Kč

Jedná se o upgrade bundy Newton pro rok 2015!!! Bunda je o dost lehčí, ušitá z nového materiálu 3LeVent® DVStorm™, který umožňuje eVentové membráně dosáhnout ještě lepší prodyšnosti.

Nepromokavá, výborně prodyšná a směšně lehká bunda na to, že se jedná o 3-vrstvý eVent®  Tato kombinace vlastností z ní dělá ideální volbu pro široký rozsah aktivit od trekingu, přes jízdu na kole až po horolezectví. Díky snížené hmotnosti a lepší sbalitelnosti bude hodně zajímavá i pro survival závody a horské maratony a ultráče.

Abyste se lépe zorientovali k čemu se jaký materiál v nabídce Rabu hodí:

1) eVent® – je fantasticky prodyšný a nabízí maximální ochranu i v nejhorších podmínkách. Prostě tutovka!

2) Pertex Shield®+ je lehčí a levnější volba dostupná jak v provedení 3L tak 2.5L. Pro treky a VHT naprosto dostačující a spolehlivá volba.

3) Flashpoint™ je absolutní novinkou Rabu, nikdo jiný takový materiál nemá. Je to revoluční, super ultralehká, nepromokavá a výborně prodyšná 3L tkanina. Pro aplikace, kde hmotnost je nejdůležitější měřítko.

Díky silnému marketingu všichni znají Gore-Tex a považují ho za etalon kvality a prodyšnosti. To ale neznamená, že na trhu neexistují lepší membrány! Jednou z nich je právě eVent. Udělat nepromokavou membránu je snadné  (pláštěnka za 50Kč), ale docílit aby membrána byla současně maximálně prodyšná, a vy se v bundě mohli trochu pohybovat aniž byste se utopili ve vlastním potu, to je výzva. Firmě BHA Technologie se to s  eVentem výborně podařilo.

eVent si zakládá na tom, že nikde neprezentuje velmi zavádějící, laboratorní hodnoty vodního sloupce a prodyšnosti. “Důležité je, jak se bunda chová v akci”. Spoléhá na to, že každý uživatel hned po prvním použítí pocítí rozdíl v prodyšnosti jejich materiálu oproti jakékoliv konkurenci.

A recenze spokojených uživatelů to jenom potvrzují. Testeři prestižního amerického magazínu BACKPACKER o eVentu prohlásili, že je to rozhodně nejprodyšnější nepromokavý materiál, který kdy testovali. Narazil jsem i na test bund, kde eVentovku ani nezahrnuli do celkového hodnocení, protože byla o třídu lepší a nemělo smysl s ní zbytek srovnávatcool

Bunda Rab Muztag je stejně jako starší Newton velmi prodyšná, lehoučká, dobře padnoucí bunda bez zbytečných fidlátek, která vás bezpečně ochrání před rozmary počasí. Tečka.

Rab Muztag Jacket:

  • nový, prodyšnější 3L eVent® DVStorm™, 15d/30d, 68g/m2
  • 285g vel. L
  • skvěle seřiditelná kapuca, kompatibilní s helmou, kšilt vyztužený drátem. Možnost kapucu sbalit a zajistit sucháčem, když vám překáží.
  • YKK Aquagard zipy
  • dvě kapsy – výš umístěné umožňují přístup i při zapnutém bederáku, nebo sedáku
  • stahování rukávů na suchý zip
  • opravdu dlouhé rukávy (tradičně u všech produktů Rab)
  • pružné stahování spodního kraje – po obou stranách těla
Kód zboží: Rab_Muztag_damsky
Obrázek: 

Cena: 5 880.00Kč
Váha: 285 g

– Vyberte -L – ČernáM – ČernáS – ČernáXL – Černá

Prosím vyberte velikost a barvu

, Rab Muztag jacket dámský, 285g, http://www.nalehko.com/rab_muztag_wmns_eshop, http://www.nalehko.com/rss.xml,

Comments are closed.