Péřovka Criterion Activity Hydro Ultralight Jacket, 325g

27.9.2018
4 980.00Kč

Criterion v letošním roce posunul oblíbenou péřovku Activity Jacket ještě o kus dál. Peří je nyní ošetřeno hydrofobní úpravou od NIkwaxu. Díky tomu bude bunda daleko lépe snášet vlhkost.

Kombinace skvělého Pertexu Quantum DWR, nejlepšího polského prachového husího peří plnivosti 850cuin s hydrofobní úpravou od Nikwaxu, hmotnosti a ceny bude na trhu těžko hledat konkurenci.

Jistě, když to jde, tak by měl člověk udržet svoji péřovku v suchu. Když ale při drobném mrholení budete pobíhat okolo kempu, tak nemusíte mít strach, že by to bunda nezvládla. Criterion používá jako svrchní materiál Pertex Quantum se špičkovou DWR úpravou a i kdybyste peří namočili, tak díky úpravě od Nikwaxu rychle uschne a i namočené má stále tendenci se nadechovat. Jak skvěle úprava od Nikwaxu funguje se můžete podívat zde.

Bunda má široké komory umožňující peří nabrat plný loft, takže bunda je na svoji hmotnost úžasně teplá. Má pružné zakončení rukávů, spodního lemu i kapuce, aby dovnitř nikudy netáhlo. Dvě zapínací boční kapsy a jednu vnitřní náprsní. Vysoký límec vepředu, pěkně ke krku, a na druhé straně o kus delší záda opět s důrazem na tepelný komfort. Samozřejmostí jsou dlouhé rukávy.

Pertex Quantum je všeobecně nejlepší a nejlehčí textilie pro péřové produkty, protože pouští minimum peříček, je neuvěřitelně voděodolná, ale narozdíl od levných napodobenin je současně i vysoce prodyšná pro vodní páry.

Co na bundě může někomu chybět je pár technických detailů (kapuca s kšiltem, stahování spodního lemu, lepší možnost seřídit kapucu).  Tady je ovšem potřeba zvážit jestli jste ochotní si za vychytané detaily pár tisíc připlatit.

Bunda Criterion ACTIVITY Hydro je teplá, neuvěřitelně lehká bunda ušitá z nejlepších dostupných materiálů a za velmi příznivou cenu.

Activity Hydro Ultralight Jacket:

  • Hmotnost: 325g vel. M
  • Materiál: Pertex Quantum, 35g/m2 s odolným DWR
  • Plnění: 115g špičkového polského prachového peří 850cuin Diamond Grade s hydrofobní úpravou Nikwax
  • Hlavní zip YKK s dvěma jezdci = možnost rozepnout odspodu
  • 2 zateplené boční kapsy na zip
  • 1 vnitřní náprsní kapsa na zip
  • kapuca se stahováním  vzadu
  • dodávaná se samostatným obalem 2.1l
Kód zboží: criterion_activity_hydro_ultralight_jkt
Obrázek: 

Cena: 4 980.00Kč
Váha: 325 g

Prosím vyberte velikost a barvu

, Péřovka Criterion Activity Hydro Ultralight Jacket, 325g, http://www.nalehko.com/criterion_activity_hydro_ultralight_jkt, http://www.nalehko.com/rss.xml,

Comments are closed.