Rab Mantra Jacket, 415g

20.9.2018
6 480.00Kč

Lehká, odolná, lehce strečová a především velmi prodyšná bunda vhodná pro celodenní pohyb v horách. Díky strečové látce vás nijak neomezí v pohybu, takže to bude skvělý společník na dlouhé horské túry nebo i na těžké výstupy ve vysokých horách.

Je to spíše techničtější kousek, díky 3 vrstvému laminátu bude bunda odolnější než 2,5 vrstvé kousky jako např. Rab Spark. Svou úlohu skvěle splní i na krátké akce, kdy máte bundu po většinu času sbalenou v batohu.

Mantra Jacket je navržena jako nástupce bund s membránou eVent. U těch se stávalo, že díky laminaci pod menším tlakem se vrstvy po čase rozlepovaly, navíc jim ani příliš nesvědčilo časté balení. Rab tedy u vývoje Mantry vsadil na osvědčený Pertex a použil nový Pertex Shield Pro (dříve AP) s mikroporézní membránou, který má vysoce hydrofobní vlastnosti a skvěle dýchá!

Membrána vás díky vodnímu sloupci 20 000 mm ochrání po celý den před deštěm a větrem, ale na rozdíl od jiných nepromokavých bund vás nijak neomezí na prodyšnosti, ta je u Pertexu Shield Pro nadstandartní!

Má skvěle seřiditelnou kapuci s tvarovatelným kšiltem, a protože je bunda koncipována spíše jako horolezecká, tak je i kompatibilní s helmou. Nový, integrovaný patent stahování límce je šikovně schovaný, takže se nemůže stát, že by vás šňůrky šlehaly do obličeje. Fleece pod zipem ochrání vaši bradu. Kapuce se dá sbalit a zapnout na suchý zip. Stahování rukávů je také řešené suchým zipem a samozřejmě nechybí stahování spodního okraje bundy.

Bunda je vybavena dvěma kapsami s YKK® AquaGuard® vodotěsnými zipy a jednou vnitřní kapsou. Hlavní zip je dvoucestný, takže bundu můžete rozepnout i od spodu.

To vše dělá z Mantry skvělý kousek, který vás udrží v pohodlí a v suchu při všech vašich horských aktivitách za každého počasí, ať už to bude běžná turistika nebo třeba výstup na Denali :-)

Rab Mantra Jacket :

  • Váha 415g (velikost L)
  • Materiál Pertex Shield Pro 3L
  • Skvěle nastavitelná kapuce kompatibilní s helmou
  • 2 velké kapsy + 1 vnitřní
  • YKK® AquaGuard® vodotěsné zipy
  • Fleece u zipu ochrání bradu
  • Dvoucestný hlavní zip
  • Délka zad – velikost L 78.5cm

 

Kód zboží: Rab_mantra_jacket
Obrázek: 

Cena: 6 480.00Kč
Váha: 415 g

Prosím vyberte velikost a barvu

, Rab Mantra Jacket, 415g, http://www.nalehko.com/Rab_mantra_jacket, http://www.nalehko.com/rss.xml,

Comments are closed.