Inov-8 TrailRoc 285

10.1.2018
3 780.00Kč

Představujeme nový model TrailRoc 285, který byl po dlouhém očekávání představen loňský podzim. Inov-8 se po delší době opět vrací s konceptem TrailRoc, který se stal před lety takřka legendou. Tentokrát však přichází s parádně vylepšenou verzí.

Bota, která by se měla stát vlajkovou lodí Inov-8. Univerzální a odolnější než třeba Trail-Talony. Měla by být ideální do skalnatých terénů, suťových polí a dalších těžších terénů.

Díky nové podrážce, vyrobené ze 3 druhů směsí je podrážka ještě odolnější, zvýšila se i přilnavost. Podrážka je vybavena velkým počtem malých špuntů, které jsou velmi stabilní v těžších, techničtějších terénech. Díky vyššímu počtu špuntů je i lepší rozložení váhy při dopadu a jsou tak rozloženy, že se podrážka zanáší minimálně.

Díky nové generaci Dynamic Fascia Band (Rock plate) je chodidlo lépe chráněno při došlapu na ostré kameny, takže je vůbec neucítíte.

Ve srovnání s modelem TrailTalon 250 má i odolnější a tvrdší gumovou špičku, která ochrání vaše prsty při zakopnutí. U modelu 250 se mi při trailových závodech často stává, že si ukopnu nehet, myslím, že u TrailRocu bych se těmto nepříjemnostem mohl konečně vyhnout.

Boty mají parádně prodyšný svrchní materiál, který má pogumovanou obsázku a tak by měl být i více odolnější. Nový externí opatek poskytuje patě lepší oporu, což by mělo být znát zvlášť při delších vzdálenostech a větší únavě nohou.

Oproti modelu Trail Talon 250 jsou o trochu užší, nicméně ve srovnání s jinými modely a dalšími běžeckými značkami jsou pořád dost široké a poskytují hodně prostoru pro prsty.

Co se týká použití na delších trailech, tak by tato bota mohla být skvělá volba především z hlediska vyšší odolnosti a skvělé trakce v těžších terénech.

 

       Parametry :

  • Drop 8 mm
  • Hloubka vzorku 4 mm (výška špuntů)
  • Mezipodešev/tlumení Power Flow+
  • Podešev-směs Tri-C Sticky
  • Kopyto Standard
  • Váha 285 g
Kód zboží: trail_roc_285
Obrázek: 

Cena: 3 780.00Kč
Váha: 285 g

– Vyberte -Modrá – 10Modrá – 10,5Modrá – 9Modrá – 9,5Zelená – 10Zelená – 10,5Zelená – 11Zelená – 8,5Zelená – 9Zelená – 9,5

, Inov-8 TrailRoc 285, http://www.nalehko.com/trail_roc_285, http://www.nalehko.com/rss.xml,

Comments are closed.