Kurz Makrofotografie s Petrem Juračkou

9.1.2018

Jak se správně fotí makro? Petr Jan Juračka vás naučí od úplných základů až po mistrovské snímky tak, jak je dělá právě on. 

Nahlédněte do světa pod lupou a zúčastněte se výjimečného workshopu pod vedením Petra Jana Juračky. Pod rukama jednoho z nejpovolanějších se v Botanické zahradě Přírodovědecké fakulty dozvíte vše o tajích makro světa, vyzkoušíte si práci s příslušnou fotografickou technikou a rovnou na workshopu fotografie upravíte.

Příhláška na kurz

Místo konání

S sebou

  • Nabitý fotoaparát, prázdná paměťová karta, objektivy.
  • Občerstvení.

Petr Jan Juračka

Petr Jan Juračka je vědeckým pracovníkem a doktorem vědy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, jedním z fotografů Zoo Praha a zároveň lektorem fotografických workshopů, které jsou pořádány ve spolupráci s Centrem FotoŠkoda. Tento mladý nadějný umělec připravuje překvapivé výstavy a je specialistou na vědeckou mikrofotografii. Získal již několik mezinárodních ocenění. Mj. zlatou medaili za sérii fotografií motýlích křídel v kategorii Micro v rámci jedné z nejprestižnějších fotografických soutěží světa – International Photography Awards USA.

Příhláška na kurz

Příspěvek Kurz Makrofotografie s Petrem Juračkou pochází z F22.cz

, Kurz Makrofotografie s Petrem Juračkou, https://www.f22.cz/kurz-makrofotografie-petrem-jurackou/, https://www.f22.cz/feed/,

Comments are closed.