Photo Tagger od QNAPu pro jednodušší třídění fotografií

3.1.2018

Pokud vám na mobilním telefonu denně přibývají další a další fotografie, možná by se vám mohla hodit appka pro jejich popisování s pomocí klíčových slov.

Výrobce síťových úložišť QNAP vydal bezplatnou mobilní appku, se kterou si označíte fotografie a po jejich uložení na pevný disk je snadněji vyhledáte. Photo Tagger je sice v tuto chvíli dostupný jen pro iOS (najdete v iTunes), ale výrobce v tiskové zprávě oznámil, že na verzi pro Android pracuje.

 

Photo Tagger je mobilní aplikace, se kterou přidáte klíčová slova, nebo-li tagy (značky), k pořízeným fotografiím. Své značky si můžete sami navolit, a můžete je k fotografiím přidávat před i po jejich pořízení.

Když poté fotografie uložíte na své síťové úložiště NAS (viz třeba naše videa o zálohování), tak se veškeré doplňkové informace, které jste si ve Photo Taggeru zapsali, uloží společně s fotografiemi.

Samozřejmě že nejlepší kombinace je používat NAS a Photo Tagger, ale není to nutnou podmínkou, abyste si ve fotografiích udělali s pomocí appky přehled. Pro využití všech funkcí appky ale NAS od QNAPu potřebovat budete.

Příspěvek Photo Tagger od QNAPu pro jednodušší třídění fotografií pochází z F22.cz

, Photo Tagger od QNAPu pro jednodušší třídění fotografií, https://www.f22.cz/qnap-photo-tagger/, https://www.f22.cz/feed/,

Comments are closed.