Učte se od Annie Leibovitz ve čtrnáctidílném kurzu na Masterclassu

21.12.2017

Ačkoliv jsou fotografické kurzy, které absolvujete osobně, to nejlepší, co můžete pro své fotografické vzdělávání udělat, k některým fotografickým hvězdám se nedostanete jinak než virtuálně.

K osobnostem, které server Masterclass získal k výuce, se připojila známá portrétní fotografka Annie Leibovitz. V seznamu “vyučujících” jsou již herečka Helen Mirren, režisér Ron Howard, šéfkuchař Gordon Ramsay, komik Steve Martin, skladatel Hans Zimmer, tenistka Serena Williams, šachista Garry Kasparov, herec Samuel L. Jackson – to je jen stručný výčet těch, kteří vám mohou povědět o svém řemesle.

V kurzu Annie Leibovitz, který má 14 lekcí a stojí 90 dolarů, se dozvíte o tvobě konceptů, svícení, focení v ateliéru nebo v lokaci, o digitální postprodukci. Kurz je v angličtině s titulky.

V rámci kurzu máte zároveň příležitost získat zpětnou vazbu na své fotografie přímo od fotografky.

Annie Leibovitz je americká fotografka, která od novinářské/reportážní fotografie pro časopis Rolling Stone postupně přešla k portrétům, foceným pro časopis Vanity Fair.

Pro zajímavost – v ročním předplatném stojí všechny kurzy 180 dolarů, takže pokud se chystáte také přiučit šachy nebo vařit, tak můžete zvážit i roční variantu.

O tvorbě Annie Leibovitz byl v roce 2006 natočen dokumentární film „Annie Leibovitz: Život objektivem“.

Pokud raději dáváte přednost četbě než sledování videa, můžete si přečíst knihy At Work a Portraits 2005 – 2016.

Příspěvek Učte se od Annie Leibovitz ve čtrnáctidílném kurzu na Masterclassu pochází z F22.cz

, Učte se od Annie Leibovitz ve čtrnáctidílném kurzu na Masterclassu, https://www.f22.cz/ucte-se-od-annie-leibovitz-ve-ctrnactidilnem-kurzu-masterclassu/, https://www.f22.cz/feed/,

Comments are closed.