Univerzální lepidlo Stormsure Flexible, 5g

20.9.2017
238.00Kč

Vynikající lepidlo s kterým opravíte téměř vše co musí být vodotěsné a nebo vzduchotěsné. Je vhodné na opravy stanů, spacáků, membránových bund, kalhot, batohů, plachet, karimatek, obuvi a téměř vše na co si vzpomenete.

Je vhodné na nylon, látku, gumu, plasty, polyuretan, kůži, kov i skleněná vlákna. Lepidlo je pomalu tvrdnoucí a je naprosto voděodolné, vzduchotěsné a otěruvzdorné. Je vynikající na podlepení jakýchkoliv protékajících švů.

Lepidlo zůstává velmi pružné a samo o sobě vytvoří pružnou záplatu.

Návod k použití : 

Očistěte nečistoty mýdlem a vodou. V případě potřeby odmastěte pomocí lihu a přímo naneste tenkou vrstvu lepidla na trhlinu a cca 5 mm okolo poškozeného místa. Stormsure bude na dotek suchý za 2-4 hodiny. Nechte vytvrdnout optimálně 10-12 hodin. U náročnějších oprav použijte více vrstev lepidla. 

Výplň malé dírky - přelepte otvor kouskem izolepy a z druhé strany naneste 5mm silnou vrstvu lepidla, přetřete i přes okraj dírky. Po zaschnutí odstraňte izolepu

Po dokončení vytlačte z tuby přebytečný vzduch a skladujte v chladném prostoru

Na kanálu youtube je k nalezení celá řada návodů na opravy, např. zde

Je možnost zakoupit balení se třemi 5g tubičkami a nebo zakoupit zvlášť jednu 5g tubičku.

 

Kód zboží: Stormsure glue flexible
Obrázek: 

Cena: 238.00Kč
Váha: 5 g

1 tubička, 5g, 78.00Kč3 tubičky po 5g, 238.00Kč

, Univerzální lepidlo Stormsure Flexible, 5g, http://www.nalehko.com/stormsure_glue_flexible, http://www.nalehko.com/rss.xml,

Comments are closed.