kalhoty Rab Downpour, 205g

29.5.2017
2 280.00Kč

Nejlehčí nepromokavé kalhoty v nabídce Rabu. Lehčí, sbalitelnější, příjemnější na tělo a střihově užší než o řadu výš postavené Rab Firewall. Jsou to praktické převlečné kalhoty, neustále po ruce díky svojí sbalitelnosti. Pružný pas a na nohavicích zipy až ke kolenům umožní navléct kalhoty během půl minuty, když propukne liják.

Kalhoty Downpour (2017) jsou přímým pokračováním modelů Cohort (nejstarší) a Fuse (2015). Jsou střihově stejné a mají i stejnou, osvědčenou membránu Pertex Shild+. Downpour se vrací k hladší a pevnější látce jako měly Cohorty. Sice není strečová jako u Fuse, ale zase při dešti dýl odolává a “kapičkuje” bez toho aby začala nasákat. Podle mě budou Downpoury i odolnější. Zevnitř je potom membrána, narozdíl od standardního a moderního potisku, komplet schovaná pod tzv. DryTouch – šedou vrstvu, která má zajistit příjemnější pocit při použití na holé nohy.

Pertex Shield®+ 2.5L zajišťuje efektivní ochranu před větrem i deštěm při skvělé prodyšnosti. Vrchní tkanina má naprosto dokonalou DWR úpravu – ostatně jak je u Pertexu zvykem, a díky tomu si zachovává skvělou prodyšnost i za mokra (narozdíl od jiných…)

Takže můžu doporučit i pro rychlejší a namáhavější outdoorové aktivity. 

Starší model v pánském i dámském provedení nás doprovázel na naší cestě po 5000km dlouhém Continental Divide Trailu. Nepromokavost i po pěti měsících intenzivního používání stále skvělá a nejvíc oceňujeme, že jsou příjemné i na holé nohy. Nemáme ssebou dlouhé kalhoty a tak je v dešti nebo mrazu navlíkáme přes kraťasy. Dlouhé rozpínání nohavic až ke kolenům dovoluje kalhoty oblékat a svlékat i přes boty.

Rab Downpour:

  • materiál Pertex Shield®+ 2.5L fabric (20 000mm sloupec a 20 000g/m2 za 24h) s úpravou Dry Touch
  • hmotnost 205 g vel. M
  • skvěle sbalitelné
  • ½ zipy YKK – až ke kolenům, pro snadnější přetažení přes boty
  • zipy chráněné légou proti protečení
  • elastický pas se stahováním
  • tvarovaná kolena
  • stahování na spodku nohavic

Mně osobně trochu chybí kapsa, ale pravdou je, že člověk má co potřebuje v kapse pod nepromok gatěma, a tam je to i líp chráněný před deštěm :-)  takže spíš pocitová záležitost.

Kód zboží: Rab_Downpour_pants
Obrázek: 

Cena: 2 280.00Kč
Váha: 205 g

– Vyberte -velikost – Svelikost – Lvelikost – XL

, kalhoty Rab Downpour, 205g, http://www.nalehko.com/Rab_Downpour_pants, http://www.nalehko.com/rss.xml,

Comments are closed.